Skip to content

Pabianice mają nowe centrum logistyczne NEONET

Spis treści

NEONET to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich potrzeb związanych z urządzeniami gospodarstwa domowego. Oferuje wszystko, od lodówek i zmywarek do pralek i suszarek, więc klient może być pewien, że znajdzie to, czego szuka. Na stronie jest obecny numer neonet zespół obsługi klienta z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie urządzeń domowych, więc można być pewnym, fachowego doradztwa. Neonet to jedna z największych sieci RTV/AGD w Polsce. Wielu Polaków kupuje tam sprzęt elektroniczny i AGD.

W ramach inwestycji o sławnej nazwie Panatoni Park Pabianice NEONET otworzył nowe centrum logistyczne. Znajduje się w Pabianicach, a popyt na nią związany jest z usługą e-commerce, którą sieć chce rozwijać. Przyjęcie tego rozwoju może być strzałem w dziesiątkę. Przecież w dzisiejszych czasach nie da się rozpocząć jakiejkolwiek działalności bez inwestowania w usługi online. Dotyczy to również sklepów, które muszą wysyłać produkty online, aby utrzymać się na rynku.

Przy tak dużej konkurencji nie jest łatwo sprzedawać sprzęt. Oprócz złożenia oferty musi też udowodnić, że konkurencja jest gorsza. To jest prawdziwa sztuka. Centrum logistyczne to obiekt, który obsługuje usługi logistyczne, takie jak dostawa, odbiór, magazynowanie i dystrybucja towarów. W tego typu centrach zarządzanie ruchem ma przede wszystkim charakter administracyjny. Ale wszystko zależy od konkretnego ośrodka i firmy, która tego potrzebuje. Niektóre z nich oferują mniej standardowe usługi, takie jak odprawa celna czy zarządzanie płatnościami. Na pierwszy rzut oka centrum logistyczne wydaje się niczym więcej jak wielkim magazynem. Ma jednak więcej funkcji. Celem tego nie jest tylko przechowywanie towarów. Jego pracownicy muszą również zająć się jego transportem, co nie jest łatwym zadaniem. Każda firma musi mieć pewność, że jej towary zostaną dostarczone we właściwe miejsce we właściwym czasie. Do tego potrzebna jest efektywna organizacja i rzetelna współpraca.

3 komentarze

 1. Wiktor
  5 września 2022 @ 09:39

  Chcę podziękować za ten artykuł. Jako kierowca ciężarówki już wiem, gdzie teraz będę jeździł ze swoim towarem. Jest to rewelacja zarówno dla mnie jak i dla moich kolegów z branży.

 2. Julian
  5 września 2022 @ 09:43

  Był problem ze znalezieniem rzetelnej firmy, która zagwarantuje mi terminową dostawę towarów, ale teraz mamy pewność, dzięki otwarciu tego centrum logistycznego, że możemy spać spokojnie wiedząc, że każda dostawa będzie zrealizowana szybko i sprawnie.

 3. Tomek
  5 września 2022 @ 09:46

  Wierzę, że jest to przyszłość branży i zmieni ona wszystko, co wie się o sposobie transportu rzeczy. Te centra logistyczne zmienią świat transportu tak myślę.

Dodaj komentarz